HavanaClubCs
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

HavanaClubCs

Bine ati venit pe Havana-ClubCs ! Distractie placuta !
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 IMPORTANT PENTRU ADMINI.. VA ROG CITITI SI CONFORMATI-VA !

In jos 
AutorMesaj
crytek
Admin
crytek


Mesaje : 143
Data de inscriere : 12/08/2011
Varsta : 35
Localizare : Constanta

IMPORTANT PENTRU ADMINI.. VA ROG CITITI SI CONFORMATI-VA ! Empty
MesajSubiect: IMPORTANT PENTRU ADMINI.. VA ROG CITITI SI CONFORMATI-VA !   IMPORTANT PENTRU ADMINI.. VA ROG CITITI SI CONFORMATI-VA ! Icon_minitimeSam Sept 17, 2011 7:25 pm

Ok, am cateva plangeri care ma supara la adresa adminilior (am zis eu ca suntem cam multi si nu o sa facem nici o treaba asa), am inteles ca se cam face abuz de admin.. cu ocazia asta am hotarat in felul urmator :


IN PRIMUL SI IN PRIMUL RAND NU FACETI ABUZ DE ADMIN SI NU IL FOLOSITI IN INTERES PERSONAL !!!


1. Nu mai faceti abuz de comenzi, nu le mai dati aiurea pe playeri (si in nici un caz pe un alt admin) decat daca este nevoie !
2. Cand vreti sa schimbati harta nu o schimbati ca voua nu va place sau lui x sau lui y ci doar in cazul in care harta este prea mica/mare pentru numarul de playeri online, si doar daca timpul acordat pentru harta este pe terminate !
3. Schimbarea hartii nu se face decat prin vot, mai intai dati votemap apoi schimbati dupa ce se termina runda respectiva sau eventual mai puteti lasa o ultima runda si o puteti anunta (prin amx_say sau say[y] @ "mesaj")
4. Adminii nu au voie sa joace decat cu numele pe care au facut cererea de admin (sau daca vreti sa jucati si cu alt nume specificati pe forum / maxim 2 nume de persoana) !
5. Nu se accepta spectatori decat maxim 5 minute daca dupa 5 minute nu se intra la joc se da kick jucatorului respectiv, daca insista ban 30 / 60 de minute [ NU SE INCLUD ADMINII ]
6. Nu mutati jucatori de la o echipa la alta cand sunt vii (decat atunci cand ei sunt de acord) pentru a face balance intre echipe !
7. Nu mai folositi comenzi de exec [ amx_exec ] respectati pedepsele mentionate doar in regulament !


Deocamdata atat, ma mai gandesc si voi completa postul..!


Ultima editare efectuata de catre crytek in Dum Sept 18, 2011 6:32 pm, editata de 3 ori
Sus In jos
crytek
Admin
crytek


Mesaje : 143
Data de inscriere : 12/08/2011
Varsta : 35
Localizare : Constanta

IMPORTANT PENTRU ADMINI.. VA ROG CITITI SI CONFORMATI-VA ! Empty
MesajSubiect: Re: IMPORTANT PENTRU ADMINI.. VA ROG CITITI SI CONFORMATI-VA !   IMPORTANT PENTRU ADMINI.. VA ROG CITITI SI CONFORMATI-VA ! Icon_minitimeDum Sept 18, 2011 6:20 pm

*BUMP*
Sus In jos
 
IMPORTANT PENTRU ADMINI.. VA ROG CITITI SI CONFORMATI-VA !
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ANUNT FOARTE IMPORTANT (pentru toti adminii)
» Lista admini !
» va rog sa cititi "slo0w"
» Pentru totii jucatori de pe havana..
» Pentru totii Adminii cititii cu atentie aici ce va zic..

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
HavanaClubCs :: Havana.Cs :: Staff Havana-ClubCs !-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente